GLAZBENA ŠKOLA U EU PARTNERSTVIMA
IPEW 2015.

Rezultati natjecanja u 2015. godini

Učenici koji upisuju 1. razred osnovne glazbene škole i početnički solfeggio 2015./2016.

UPIS 3. RUJNA 2015. OD 10 DO 13 SATI

Za upis potrebno: domovnica, rodni list (ne moraju biti originali), upisnica, 50 kn

ONI KOJI NE DOĐU NA UPIS, SMATRAMO DA SU ODUSTALI TE GUBE PRAVO UPISA

KLAVIR  

Počuča  Taša

Golec Lucija

Dolenski  Issa

Hrženjak Nadia

Davinić Katja

Bedeković Gabriela

Franjić Lana

Matišić Lucija

Kranjec Gabriela

Sedlić Eva Mia

Hodalić Hana

Vlašić  Lorena


VIOLINA  

Aušperger Petra

Berak Lana

Dolenac Nika

Alebić Lena

Blažeković Laura

Žugović Helena

Šoš Angelo

Opačić Katja


VIOLA

Nekoksa Ana

Miletić Klara


VIOLONČELO

Radičević Bojan

Silva Chiara

Horvat  Annika

  

GITARA

Klemše Leon

Kopanji Martina

Malogorski Jan

Martan Dorja

Kovač Luka

Bajsić Petar

Ćurić Borna

Jakovljević Sara

TAMBURA  

Grgić Lorena

Šimunac Bruno

Mesarov Martina

Ivanković Boris

  

HARMONIKA  

Ivanić Sven

Vukojić Ivan

Balaško  Klara

Posavac Ina

Posavec Matej

Senković Stjepan


UDARALJKE  

Vodopija Antonio

Horvatinović Nela

Rastović Jan

Baranašić Tea

  

FLAUTA  

Jakopinac Ana

Jurković Iris

Kukolj Anja

Kurtušić Lara

Gažić Katja

Mudri Helena

  

OBOA

Bozok Ira


KLARINET

Čačija Petar

Đurđević Sara

Knežević Katja

Jakovljević Sara

Hrgić Dorian


SAKSOFON

Jurković Marko

Sokač Dino

TRUBA

Matić Luka

Tanjić Lovro

Fučijaš Niko

Dašek Mihael

Lovrović Juraj


ROG

Subota Lucija


TROMBON

Sabol Antonio

Početnički solfeggio

Dianić Dorian

Tomašić Lea

Oremuš Lara

Vučko Anamarija

Mađer Lovro

Adamović Žarko

Silva Lena

Bošnjak Jana

Pogledić Jana

Tulić Dorotea

Vegh Maksimilijan

Štokić Nina

Polančec Masha

Štulina Magdalena

Kostadinović Filip

Knežević Matja

Pintarić Sara

Ronald Magdalena

Žeđa Patrik

Tejić Tea

Sabljak Pavle

Fištrović Maria

Bajsić Danijel

Bertić Lana

Šporčić Mia

Hrgić Lukas

Caktaš Eva

U 1. RAZRED OSNOVNE GLAZBENE ŠKOLE I POČETNIČKI SOLFEGGIO MOGU SE UPISATI:

Dogovor za početak nastave

ponedjeljak, 7. rujna 2015.


Soba 10

V. razred u 10,00 ili 14,00 sati

I. razred u 10,30 ili 14,30 sati

II. pripremni u 11,15 ili 15,15 sati

    Mirjana Geček, nast.


III. razred u 11,30 ili 15,30 sati

      Andrea Nimš, prof.


IV. srednje u 12,00 ili 16 sati


II. srednje u 12,30 ili 16,30 sati

 Darko Žalac, prof. i Alida Sokolović, mr.sc.


Soba 1

VI. razred u 10,00 ili 14,00 sati


IV. razred u 10,30 ili 14,30 sati


II. razred u 11,00 ili 15,00 sati


  Sanja Grčić, prof.  


III. srednje u 12 ili 16 sati

I. srednje u 12,30 ili 16,30 sati

Alida Jakopanec, prof. i Alida Sokolović, mr.sc.


NAKON DOGOVORA ZA RASPORED

TEORIJSKIH PREDMETA JAVITI SE NASTAVNICIMA INSTRUMENTA


Dogovor za početnički solfeggio

u srijedu, 9. rujna u 18 sati, soba br. 10

Početna stranica O nama Aktivnosti Kolektiv IPEW Dokumenti

Trenutna stranica: Početna stranica